KOFCIA

Kofcia pojechała do domu

Piękna czarno-biała sunia

Przedstawiamy Kofcię – śliczną, bardzo kochaną suczkę, która trafiła pod naszą opiekę.

Kofcia to sunia młodziutka; obecnie ma około 1,5 roku, waży poniżej 20 kg, jest w dobrej kondycji, zadbana.

Uwielbia się przytulać i z całą pewnością mogłaby to robić przez większą część dnia :).

Sunia potrafi spacerować na smyczy, jest posłuszną, grzeczną dziewczynką choć jak typowy przedstawiciel psów, szczególnie o cechach border collie, Kofcia potrzebuje ruchu, zabawy, spacerów i regularnego towarzystwa ze strony człowieka.

To sunia, która zdecydowanie i na pewno świetnie odnajdzie się w domu, w którym pies jest szkolony, wykonuje polecenia, pracuje, a nie jest tylko i wyłącznie kanapowcem.

Kofcia bardzo potrzebuje „ruszyć głową”, bawić się, szukać przysmaków, wykonywać polecenia.

Ma w sobie spory potencjał, który warto wykorzystać.

Zdarza się, że Kofcia płacze, popiskuje trochę za opiekunami. Bardzo tęskni do ludzi. Mury schroniska to zdecydowanie środowisko wrogie jej delikatnemu usposobieniu.

Bardzo prosimy o dobry, kochający i troskliwy dom dla Kofci. To wspaniała, kochana, piękna sunia, która czeka na najlepszy dom. Prosimy o szansę.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostala wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kofcia została przywieziona dnia 25.09.2019 r. z gminy Koniusza, m. Chorążyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.