KAROL

Wiekowy rudy jamniczek

Karol to spokojny, grzeczny psiak w typie jamnika w wieku około 14 lat.

Piesek jest niewielki, waży około 7-8 kg. Jest w dobrej kondycji ogólnej, ale to starszy psiak, który potrzebuje dobrej jakości jedzonka, opieki i troski ze strony opiekuna.

Psiak ma mocno podniesione wyniki prób wątrobowych, otrzymuje specjalistyczną karmę i jedzenie lekkostrawne.

Piesio jest pod opieką lekarza weterynarii, będzie dalej diagnozowany.

Karolek jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, nie sprawia żadnych problemów.

Nie jest szczekliwy, a wręcz przeciwnie – jest raczej cichym zwierzakiem.

Dogaduje się z innymi psami choć szukamy dla niego domu raczej bez innych czworonogów. Psy go zaczepiają, a on sam bardzo się tym stresuje.

Karolek to posłuszny piesek; ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się. Jest pogodnym przyjacielem dla ludzi.

Psiak jest grzecznym, starszym, ale czystym jamnikiem. Załatwia swoje potrzeby na spacerze, większość czasu spędza drzemce.

Karolek, jak typowy jamniczek, ma bardzo króciutką okrywę włosową, nie ma podszerstka.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Karolka. To kochany psiak, który zasługuje, na ostatnie lata życia, na ciepły i troskliwy dom…

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Karolek został przywieziony dnia 04.02.2019 r. z gminy Chrzanów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.