KAMIS

Piesek w typie teriera do adopcji

Przedstawiamy Kamisa – niedużego, spokojnego, bardzo przerażonego schroniskiem pieska, który od ponad miesiąca przebywa pod naszą opieką. Kamis to psiak młodziutki; obecnie ma około 8-9 miesięcy, jest wielkości średniego teriera. Kamisek waży około 12-13 kg.

Kamisek w wyglądu przypomina teriera, na pewno jest mieszańcem tej rasy.

Kamis to psiak, dla którego schronisko to najgorsza możliwa kara. Boi się ludzi, hałasu, wszelakich zmian, które się wokół niego dzieją. Kamis boi się także innych psów, a szczególnie ich szczekania i odgłosów, które wydają. Kamisek jest pieskiem, który potrzebuje spokojnego domu w którym pomału odnajdzie się i zaufa. Potrzebuje rodziny, która da mu czas na adaptację i domu w który będzie miał szansę przebrnąć przez najtrudniejsze, pierwsze tygodnie po adopcji.

Kamis to psiak młody. Na razie wszystko jest dla niego przerażające, ale w jego młodości jest także nadzieja, że jeśli szybko trafi do dobrego domu i zacznie się socjalizować będzie jeszcze wesoło biegał po łąkach i cieszył się z kontaktu ze swoją rodziną.

Na razie Kamis nie najlepiej chodzi na smyczy, ale będziemy nad tym pracować. Kamis jest łagodny do ludzi. Przy spokojnym podejściu można z nim zrobić wszystko. Kamis nie ma w sobie agresji.

Bardzo prosimy o szansę na adopcję i dom dla Kamiska – ślicznego pieska w typie teriera. Mile widziany dom z drugim przyjaznym pieskiem.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Kamis został przywieziony dnia 05.05.2018 r. z miejscowości Grązów, gmina Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.