KACHUL

Mały kundelek do adopcji

Przedstawiamy Kachula – wesołego, energicznego, bardzo radosnego psiaka, który od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku. Kachul to pies niewielki ciałem, ale ogromny duchem.  Wszędzie go pełno, jest czujny, bystry, bardzo pogodny. Psiak dużo czasu spędza w przy ogrodzeniu, widać, że bardzo tęskni za swoim człowiekiem. Czeka na swojego człowieka, który weźmie go na spacer, pobawi się z nim, będzie jego towarzyszem.

Kachul zdecydowanie nadaje się na pieska dla osób aktywnych. Będzie chętnie biegał w ogródku, chodził na spacery, dłuższe wędrówki też mu nie straszne. Dla ruchliwych dzieci będzie wytrwałym towarzyszem w zabawach. Kachul potrafi chodzić na smyczy, jest posłuszny i grzeczny choć lubi zaszczekać.

Kachul bez problemu dogaduje się z innymi psami, nie wykazuje najmniejszej agresji. Może zamieszkać z drugim samcem, suczką, z psiakiem mniejszym i większym. Nikogo nie skrzywdzi.

Kachul to młody psiak; obecnie ma około 3 lat, waży poniżej 10 kg. Psiak chętnie załatwia swoje potrzeby na spacerach, jest czystym zwierzakiem.

Prosimy o dobry dom dla tego psiego wesołka o ujmującym psim uśmiechu i mordce, która wygląda jakby była ubrana w maskę. Kachul na pewno szybko udowodni, że zasługiwał na daną mu szansę.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl

Kachul został przywieziony dnia 08.05.2018 r. z gminy Lubawka.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.