KONRAD

Wesoły radosny młody psiak

Prezentujemy Konrada – bardzo uroczego,wesołego czarnego psiaka  w typie amstaffa, który trafił pod naszą opiekę.

Konrad to psiak bardzo radosny, energiczny, zawsze uśmiechnięty gdy widzi człowieka.

Konrad jest ciekawski, to typowy ast, który zdecydowanie potrzebuje ruchu, zabawy, towarzystwa. Nie lubi się nudzić, jest bardzo radosny i pełen pozytywnej energii.

Uwielbia się przytulać, świetnie reaguje na ludzi. Psiak jest czarny, z białą krawatką. Ma krótką okrywę. Nie wymaga ona szczególnej pielęgnacji.

Konrad to psiak młodziutki; obecnie ma około 1,5 roku, waży około 17 kg, to jego właściwa masa ciała.

Obecnie psiak pięknie chodzi na smyczy, słucha opiekuna, jest posłuszny. Nie był chyba przyzwyczajony do regularnych spacerów, ale szybko nadrobił i teraz na widok smyczy całe jego ciało niezwykle się cieszy/

Psiak towarzyski, pogodny, BARDZO uroczy. Może zamieszkać w domu z dziećmi, ale najlepiej z nieco większymi. Mniejsze może przewrócić.

Prosimy o dobry dom dla Konrada. Potrzebuje aktywnej, lubiącej ruch i spacery rodziny.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Konrad został przywieziony dnia 17.04.2019 r. z gminy Niepołomice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.