JAREK

Biały piesek z łatkami

Jarek to nieduży, młody, spokojny piesek o łagodnym usposobieniu.

Piesek na razie jest trochę wycofany, nieśmiały, ale jest łagodny. Pomału uczy się chodzić na smyczy. Kilka kolejnych spacerów i zacznie czerpać przyjemność z przebywania blisko opiekunów.

Jarek to piesek, który prawdopodobnie nie miał łatwego startu. Na pewno był przez ludzi przeganiany, błąkał się i nie mógł znaleźć sobie nigdzie miejsca.

Trafił do nas, jest bezpieczny i teraz szukamy dla niego kochającego i troskliwego domu.

Piesek nie ma tendencji do dominowania, to inne pieski są bardziej odważne niż Jarek.

Jarek ma około 3-4 lata. Ma białą sierść ze srebrno-szarymi łatkami, jest bardzo oryginalnie umaszczony. Piesek waży około 14-15 kg, to jego właściwa masa ciała.

Prosimy o dobry dom dla Jarka. To biały piesek z łapkami, który zasługuje na dobry, kochający, ciepły dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Jarek został przywieziony dnia 01.10.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.