JAPKA

Nieduży energiczny piesek do adopcji

Przedstawiamy niewielkiego, energicznego, niestety dość wystraszonego pieska, który od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką.

Japka to psiak, który dużo musiał przeżyć w swoim psim dzieciństwie. Najprawdopodobniej nie był najlepiej traktowany, był przeganiany przez ludzi i nauczył się, że ludzi trzeba się bać :(.

Minie sporo czasu zanim Japka na nowo znów zaufa ludziom. To piesek, który potrzebuje spokojnego, konsekwentnego opiekuna, który pokaże mu lepszą stronę człowieka i zapewni mu spokojną, dobrą socjalizację. Japka to piesek młody; obecnie ma około 1,5-2 lata, jest niewielki, waży około 10 kg. Japka ma króciutką, zadbaną okrywę włosową, jest w dobrej kondycji ogólnej.

Japka bez problemu dogaduje się z innymi psami, do psów jest łagodny. Na razie Japka nie potrafi chodzić na smyczy, ale będziemy nad tym pracować. Japka jest energiczny, na pewno będzie dobrym i skutecznym stróżem w swoim domu.

Prosimy o szansę i dom dla Japki. Pomimo złego startu zasługuje na dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Japka został przywieziony dnia 25.02.2018 r. z miejscowości Niegosławice, gmina Wodzisław.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.