IMBIREK

Kochany piesek do adopcji

Przedstawiamy Imbirka – cudownego, przemiłego, kochanego pieska, który niedawno trafił do schroniska.

Imbirek za kilka dni będzie mógł jechać do adopcji, ale wiele czasu minie zanim będzie w pełni zdrowy i będzie mógł znów bez problemu poruszać się po polu.

Piesek trafił do nas po wypadku komunikacyjnym, ma liczne złamania, ale jego stan jest obecnie stabilny. Ma złożoną łapkę, odciąża drugą. Pomimo wielu urazów świetnie sobie radzi i mamy nadzieję, że wróci do pełni zdrowia. Imbirek jest pod intensywną opieką lekarza weterynarii.

Pomimo ograniczonej możliwości poruszania się przewraca się na plecy, wystawia brzuszek do głaskania, jest niesamowicie miłym i kochany pieskiem. Uwielbia kontakt z ludźmi, jest łagodny, przemiły. Delikatnie chwyta ząbkami dłoń opiekuna i kieruje ją na siebie. Lubi gdy głaszcze się go po klatce piersiowej, po brzuchu, po grzbiecie. To przytulająca psia łagodność skazana na cierpienie przez nieostrożność dotychczasowego właściciela.

Imbirek jest już po pierwszej operacji, będą kolejne. Psiak musi mieć jeszcze ustabilizowane kolano, ale wierzymy, że wszystko się uda i Imbirek wróci do zdrowia. Na razie ma niewielkie kłopoty z poruszaniem się, ale jest bardzo dzielny i czysty. Pomimo usztywnionej łapki załatwia swoje potrzeby fizjologiczne poza legowiskiem.

Imbirek to niewielki; waży około 7 kg, to jego właściwa masa ciała. Imbirek jest cichy, spokojny, grzeczny. Jest w wieku około 3 lat.

Bardzo prosimy o szansę i dobry, kochający dom dla tego uroczego maluszka.

Piesek jest ogólnie w dobrej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Imbirek został przywieziony dnia 11.06.2018 r. z miejscowości Przysadek, gmina Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.