HIPI

Znaleziony kudłaty szary piesek

Hipi to spokojny, na razie nieco zdezorientowany, grzeczny piesek o łagodnym usposobieniu.

Piesio nie przepada za zabiegami weterynaryjnymi, ale poza tym jest przyjaźnie nastawiony do ludzi.

Hipi ma około 9 lat, jest średniej wielkości, waży około 17 kg.

Piesek trafił do nas dość brudny i zaniedbany, być może od dłuższego czasu się błąkał. Jego sierść jest twarda i matowa, co wskazywałoby na złe żywienie.

Psiak dogaduje się z innymi psami. Nie sprawia problemów, ale unika sytuacji stresowych. Być może ktoś nie najlepiej obchodził się z nim w przeszłości.

Obecnie Hipi jest bardziej ufny niż na początku, po przyjeździe do nas. Co złego już za nim. Teraz czas na dobry dom. Prosimy o szansę.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Hipi został przywieziony dnia 14.12.2018 r. z gminy Rabka Zdrój.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.