GOFEREK

Wesoły rudy piesek

Goferek to przyjazny, dość spory psiak o łagodnym usposobieniu.

Psiak jest w wieku około 5-6 lat, waży około 25 kg. Jest wesołym, pogodnym, bardzo pozytywnie do ludzi nastawionym maluchem.

Goferek jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, posłuszny. zawsze uśmiechnięty i radosny. Jego pysio przez większość dnia się uśmiecha.

Goferek ma rude umaszczenie, białą krawatkę i końcówki palców.

Psiak to spryciarz – potrafi przechodzić przez ogrodzenie. Potrzebuje sporo ruchu, ale z całą pewnością będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Goferka. Jeśli dadzą mu Państwo szansę na pewno szybko udowodni, że jest świetnym kumplem i przyjacielem – dla wszystkich.

Prosimy o dobry i kochający dom dla Goferka.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie za dwa dni wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Goferek został przywieziony dnia 05.01.2019 r. z gminy Ropa.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.