GIENIO

Niewielki biały piesek z ciemnymi łatkami

Przedstawiamy Gienia – niewielkiego, spokojnego pieska, który niedawno trafił do naszego schroniska.

Gienio to maluch w wieku około 3-4 lat, na razie jest trochę przestraszony i raczej chowa się za człowiekiem niż się przytula, ale będziemy nad nim pracować.

Psiak bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest łagodny. Nie jest szczekliwy, jest wręcz cichy.

Gienio waży około 8-9 kg, to jego właściwa masa ciała. Jest biały, na głowie i na grzbiecie ma kilka ciemnych łatek, jest naprawdę niewielki.

Prosimy o dobry i kochający dom dla Gienia. Psiak na razie nie najlepiej spaceruje na smyczy, ale pracujemy nad tym i będziemy dzielić się postępami.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Gienio został przywieziony dnia 04.09.2018 r. z gminy Czernichów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.