GIENIO

Gienio pojechał do domu

Niewielki biały piesek z ciemnymi łatkami

Przedstawiamy Gienia – niewielkiego, spokojnego pieska, który niedawno trafił do naszego schroniska.

Gienio to niewielki piesek w wieku około 3-4 lat. Obecnie waży około 10-11 kg, to jego właściwa masa ciała. Jest biały, na głowie i na grzbiecie ma kilka ciemnych łatek.

Z wyglądu Gienio przypomina trochę psy w typie Welsh Corgi Cardigan, ale nie jest rasowy.

Usposobienie:

Gdy Gienio trafił do naszego schroniska był niesamowicie przestraszony, chował się po kątach, chciał by nikt go nie widział.

Gienio w schronisku nie czuje się najlepiej. Bardzo potrzebuje troskliwej i cierpliwej rodziny, która otoczy go opieką i pomoże w socjalizacji.

Nasz podopieczny bez problemu może zamieszkać z drugim zwierzakiem; wśród psów szuka przyjaciół i towarzystwa. Lubi kontakt z pieskami.

Gienio nie jest szczekliwy, jest wręcz cichy. Gdy zaufa człowiekowi zjada przysmaki z ręki, pozwala się przytulać, ale bardzo potrzebuje cierpliwego człowieka.

Na razie Gienio ma jeszcze trochę problemów z chodzeniem na smyczy, ale będziemy nadal nad tym pracować.

Prosimy o dobry i kochający dom dla Gienia. To piesek, który już rok czeka na dom w schronisku.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Gienio został przywieziony dnia 04.09.2018 r. z gminy Czernichów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.