KOTKA GALAXIA

Galaxia pojechała do domu

Miła kochana spokojna kotka

Przedstawiamy Galaxię – biało-burą kotkę, która trafiła pod naszą opiekę prawdopodobnie po wypadku komunikacyjnym.

Kicia miała uszkodzoną wargę, miała problemy z jedzeniem, była mocno wychudzona, ale wraca do zdrowia i z dnia na dzień jest coraz piękniejsza.

Na ostatnich zdjęciach ma już zdjęcie szwy, buzia pięknie się zagoiła i koteczka znów wygląda jak należy. Może bez problemu jeść i pić.

Koteczka była bardzo zaniedbana. Obecnie jest w dobrej formie, zaokrągliła się, wygląda zdrowo. Przybiera na wadze.

Usposobienie:

Galaxia jest koteczką niezwykle miłą, kochaną. Lubi się przytulać, nie sprawia żadnych problemów, a przy tym jest delikatna, jak mała księżniczka.

Galaxia jest młodziutka; ma około 4-4,5 miesiąca, jest drobnej budowy, waży około 2 kg. Gdy dorośnie nie powinna przekroczyć 3,5 kg.

Bardzo prosimy o dom dla Galaxii. Wiele przeszła, teraz czeka na kochający, troskliwy, bezpieczny dom.

Galaxia szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka otrzyma komplet szczepień. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotka została przywieziona dnia 09.12.2019 r. z miejscowości Dalewice, gmina Koniusza.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.