FRIŚ-FRIK

Duży pręgowany psiak do adopcji

Friś to przyjazny, wesoły duży pręgowany psiak do adopcji, który od niedawna przebywa w naszym schronisku.

Friś jest pieskiem dorodnym, bystrym, bardzo wpatrzonym w człowieka, Bardzo lubi kontakt z ludźmi, wspólne spacery, aktywność, zabawę. Piesek ma w sobie sporo energii i na pewno doskonale odnajdzie się w domu w którym ludzie lubią spacery, bieganie, wspólne wędrówki. Friś na pewno świetnie odnajdzie się wśród aktywnych osób.

Friś to psiak w średnim wieku; ma około 5, 6, maksymalnie 7 lat, ale obecnie jest w doskonałej formie i z całą pewnością wiele wspaniałych lat życia przed nim.

Friś to duży psiak; waży około 38-40 kg. jest zdrowy, zadbany, w dobrej kondycji. Obecnie wygląda wspaniale, kiedyś tak nie było. Pomimo tego, co go spotkało nadal wierzy i uwielbia ludzi.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Frisia. Szukamy dla niego domu bez innych psów, a z całą pewnością nie z samcami. Może je dominować i być o nie zazdrosny. Ludzi kocha bezwarunkowo :).

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Friś został przywieziony dnia 02.08.2018 r. z miejscowości Wola Zabierzowska, gmina Niepołomice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.