FRIŚ-FRIK – PUMEKS

Duży pręgowany psiak do adopcji

Friś (Pumeks) to przyjazny, wesoły duży pręgowany psiak do adopcji, który przebywa w naszym schronisku i już od kilu miesięcy czeka na dom..

Friś jest pieskiem dorodnym, bystrym, bardzo wpatrzonym w człowieka, Bardzo lubi kontakt z ludźmi, wspólne spacery, aktywność, zabawę.

Piesek ma w sobie sporo energii i na pewno doskonale odnajdzie się w domu w którym ludzie lubią spacery, bieganie, wspólne wędrówki.

Pumeks na pewno świetnie odnajdzie się wśród aktywnych osób. Podczas spacerów, gdy nie widzi innych psiaków wokół, pięknie idzie przy nodze.

Zaaferowany innymi trochę ciągnie i „broni” swojego pana i ciągnie, ale ogólnie piesek dobrze współpracuje i przy regularnej pracy na pewno szybko się wyciszy.

Pumeks to psiak w średnim wieku; ma około 6, maksymalnie 7 lat, ale obecnie jest w doskonałej formie i z całą pewnością wiele wspaniałych lat życia przed nim.

Pumkes to duży psiak; waży około 47 kg. jest zdrowy, zadbany, w dobrej kondycji. Obecnie wygląda wspaniale, kiedyś tak nie było.

Psiak został porzucony przez swoich właścicieli, nie dbali o niego należycie. Dla Pumeksa szukamy aktywnej rodziny, która poświęci mu czas i ofiaruje dobry dom.

Bardzo prosimy o szansę dla Pumeksa. Szukamy dla niego domu bez innych psów, a z całą pewnością nie z samcami. Ludzi uwielbia bezwarunkowo :).

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Friś (Pumeks) został przywieziony dnia 02.08.2018 r. z miejscowości Wola Zabierzowska, gmina Niepołomice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.