FREDIE

Spokojny starszy łaciaty piesek

Fredie to spokojny starszy łaciaty piesek o łagodnym usposobieniu. Jest miły do innych psów, cichy, grzeczny, niekłopotliwy.

Trafił do nas kilka tygodni temu, nikt go niestety nie szukał. Fredie to psiak starszy; jest w wieku około 11-12 lat, ma problemy z poruszeniem się typowe dla dużych piesków w jego wieku.

Jest pod opieką lekarza weterynarii, jego stan zdrowia jest stabilny.

Otrzymuje odpowiednią suplementację i jego możliwości spacerowania zwiększyły się, ale pomimo tego, że Fredie jest obecnie w nieco lepszej formie nie zalecane są już u niego długie, forsowne spacery..

Fredie jest pieskiem miłym i spokojnym; nie jest szczekliwy, nie dokucza innym psom, nie wchodzi z innymi pieskami w konflikty. Bez problemu może zamieszkać z drugim czworonogiem; mniejszym, większym, młodszym i wiekowym. To bardzo miły, pogodny, kochany piesek.

Mamy świadomość, że Fredie to staruszek, ale wierzymy, że znajdzie się człowiek, który pokocha tę wielką mordeczkę i zapewni psiakowi bezpieczny dom na ostatnie lata życia…

Fredie jest bardzo miły. Gdy jest się blisko niego podchodzi, trąca nosem, karze się głaskać po nosie i brodzie. To rozkoszny duży kochany psiak.

Prosimy o dom dla Frediego. To spokojny starszy łaciaty piesek, który zasługuje na dobry, prawdziwy, kochający dom.

Piesek ma komplet szczepień, został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Fredie został przywieziony dnia 09.08.2018 r. z gminy Biskupice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.