FREDIE

Spokojny starszy łaciaty piesek

Fredie to spokojny starszy łaciaty piesek o łagodnym usposobieniu. Jest miły do innych psów, cichy, grzeczny, niekłopotliwy.

Trafił do nas do schroniska, nikt go niestety nie szukał. Fredie to psiak starszy; jest w wieku około 11-12 lat, ma niewielkie problemy z poruszeniem się typowe dla dużych piesków w jego wieku.

Jest pod opieką lekarza weterynarii, jego stan zdrowia jest stabilny. Od kiedy trafił do nas stan jego zdrowia poprawił się, piesio odzyskał właściwą masę ciała. Obecnie waży około 35 kg.

Otrzymuje odpowiednią suplementację i jego możliwości spacerowania zwiększyły się, ale pomimo tego, że Fredie jest obecnie w nieco lepszej formie nie zalecane są już u niego długie, forsowne spacery..

Fredie jest pieskiem miłym i spokojnym; nie jest szczekliwy, nie wchodzi z innymi pieskami w konflikty choć nie da się zdominować.

Bez problemu może zamieszkać z drugim czworonogiem; mniejszym, większym, młodszym i wiekowym. To miły, pogodny, kochany piesek.

Mamy świadomość, że Fredie to staruszek, ale wierzymy, że znajdzie się człowiek, który pokocha tę wielką mordeczkę i zapewni psiakowi bezpieczny dom na ostatnie lata życia…

Gdy jest się blisko człowieka podchodzi, trąca nosem, karze się głaskać po nosie i brodzie. To rozkoszny duży kochany psiak. 🙂

Prosimy o dom dla Frediego. Zasługuje na dobry, prawdziwy, kochający dom.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Fredie został przywieziony dnia 09.08.2018 r. z gminy Biskupice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.