FOTONEK

Malutki czarny piesek do adopcji

Poszukujemy domu dla Fotonka – malutkiego, kochanego, nieco nieśmiałego pieska, który od kilku miesięcy jest w naszym schronisku.

Fotonek ma krótkie łapki, nieco jamnikowatą budowę ciała, cudne stojące uszka, błyszczącą sierść i przepiękne psie oczka, za którymi chowa się przerażony schroniskiem mały psiak.

Nasz niewielki podopieczny prawdopodobnie chciałby jak najszybciej opuścić mury schroniska i już nigdy do niego nie wracać.

Fotonek to ten typ psiaka, który nigdy nie będzie się czuł dobrze w schronisku. To psiak, którego inne psy mogą dominować, a jego niewielka postura nie pozwoli na zdobycie pozycji w psiej rodzinie.

Stara się przetrwać z kumplami z boksu, ale kosztuje go to wiele energii i stresu.

Fotonek to malizna. Można go wziąć na ręce, przytulić i głaskać. Coraz lepiej też chodzi na smyczy. Robi postępy i szybko odnajdzie radość z wspólnych wędrówek w nowym domu. Na wybiegu ładnie spaceruje i wraca do opiekuna.

Bardzo prosimy o dom dla tego maleńkiego, kochanego pieseczka. Fotonek jest malutki, ma czarną sierść i malutką białą krawatkę. Fotonek to mały piesek gotowy by iść do adopcji.

Fotonek ma około 6-7 lat, jest w bardzo dobrej kondycji. Długie lata życia przed Fotonkiem i oby nie były to lata w schroniskowym boksie.

Fotonek jest łagodny, spokojny i grzeczny. Psiak waży około 6 kg. Obecnie jest troszkę za gruby 😉 ale tylko odrobinkę. To nasz mały uroczy psi serdelek, który bardzo potrzebuje domu na już.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Fotonek został przywieziony dnia 20.03.2018 r. z miejscowości Podsadek, gmina Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.