FIFI

Malutki łaciaty piesek

Przedstawiamy Fifiego – wspaniałego, malutkiego, bardzo kochanego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Fifi jest malutki, młodym, uroczym psiakiem. Obecnie ma około 9-10 miesięcy, waży 7 kg, większy już raczej nie będzie. To jego właściwa masa ciała.

Psiak jest bardzo przyjaźnie nastawiony do opiekunów. Przytula się, wystawia brzuszek do głaskania, liże po rękach. To bardzo uroczy maluszek, który w każdy możliwy sposób próbuje zaskarbić sobie względy opiekunów.

Fifi potrafi usiąść na stopach człowieka, wtulać się ciałem w opiekunów i delikatnie, nieśmiało merdać ogonkiem. Mruży oczka, delektuje się chwilami bliskości. To „strasznie fajny” piesek.

Fifi ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się i nie ucieka. Dogaduje się z innymi pieskami. Czasem na początku potrafi szczeknąć na większego psa, a za chwilę bawi się z nim na wybiegu.

Prawdopodobnie nie był przyzwyczajony do obecności innych psów, ale szybko uczy się nowych zasad i życia wśród zwierzaków.

To rewelacyjny mały piesek, który szuka nowego, kochającego domu.

Fifi trafił do nas bardzo brudny, ale nie ze swojej winy. Prawdopodobnie był przetrzymywany w niewłaściwych warunkach. Obecnie to nie ten sam pies. Jest radosny, prze-uroczy, wesoły.

Fifi jest czystym pieskiem i chętnie załatwia swoje czynności fizjologiczne podczas spacerów.

Prosimy o szansę i dom dla Fifiego. To maluch, który zasługuje na kochający, prawdziwy dom.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Fifi został przywieziony dnia 29.03.2019 r. z gminy Nawojowa.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.