FAZARD

Piękny pies myśliwski

Przedstawiamy Fazarda – wspaniałego, przepięknego psiaka prawdopodobnie w typie setera szkockiego gordona (ma nieco krótszy włos niż typowe gordony), który trafił do naszego schroniska.

Fazard jest psem niesamowicie wesołym i energicznym. Uwielbia ruch, zabawę, bieganie i tropienie. To całe jego życie, radość i szczęście by móc pędzić przez pola łapiąc wiatr i tropiąc.

Pracuje bardzo intensywnie nosem; to jego główny i dominujący zmysł. Nie jest leniwym psiakiem, a pełnym życia psim młodzieńcem, który potrzebuje równie energicznej rodziny.

Fazard potrzebuje regularnych spacerów, zabawy, towarzystwa. W boksie się nudzi, przestępuje z łapy na łapę nie mogąc doczekać się kolejnego spaceru.

Fazard trafił do nas w dwóch obrożach – ciemnej – skórzanej i obroży elektrycznej. Prawdopodobnie uciekł w czasie spaceru i nie wrócił.

Psiak jest niesamowicie chudy (zdjęcia nie oddają jego rzeczywistej kondycji).

Jest średniej wielkości psem, w chwili przywiezienia ważył 21 kg, powinien minimum 28 kg. Psiak ma około 1,5 roku, może nieco mniej. Czasem zachowuje się jak szczenię 😉

Dla Fazarda szukamy opiekuna mającego doświadczenie z psami pracującymi. Szukamy osób aktywnych, lubiących ruch, bieganie i spacery.

Fazard nie zostanie wydany jako pies na podwórko czy do kojca. Potrzebuje regularnej dawki ruchu poza domem.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Fazard został przywieziony dnia 06.05.2019 r. z gminy Dobczyce.

Szukamy nowego domu lub właściciela. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.