FARO

Faro w typie pointera do adopcji

Przedstawiamy Faro, przepięknego, bardzo grzecznego psiaka w typie pointera, który niedawno trafił do naszego schroniska i czeka na adopcję.

Faro to pies dostojny, przyjazny, cichy. Schronisko to zdecydowanie nie miejsce dla niego. Faro jest delikatny, wrażliwy, zupełnie nie odnajduje się w schroniskowej rzeczywistości.

Faro potrzebuje domu, ruchu, biegania. Pomimo, iż nie jest już najmłodszym psem nadal mocno ujawnia swoje myśliwskie cechy.

Potrafi szybko biegać i całkiem jak pointery intensywnie pracuje nosem. Węszenie, tropienie to coś, co Faruś lubi najbardziej..

Faro bardzo tęskni i czeka na swojego człowieka, ale ten niestety się po niego nie zgłasza :(.

Faro na pewno miał dom. Jest czysty, nauczony życia z ludźmi, bardzo karny. Pięknie chodzi na smyczy, wykonuje podstawowe polecenia, nie wykazuje agresji.

Podczas pracy jest skupiony na człowieku, zna podstawowe komendy, na pewno ktoś kiedyś z nim pracował.

Faro załatwia swoje potrzeby na spacerach, jest czystym zwierzakiem. Dogaduje się z innymi pieskami, jest pogodny. Może zamieszkać z drugim psiakiem. Nikogo nie skrzywdzi.

Faro waży około 25 kg, obecnie ma około 9-10 lat. Bardzo zależy nam by Faro nie musiał czekać długo w schronisku.

To psiak o bardzo krótkiej i czarnej okrywie włosowej. W lecie za murami schroniska jest mu niezwykle gorąco. W zimie, pomimo ubranek, marznie…

Prosimy o dobry i kochający dom dla tego biedaka, który pomimo wiernej służby człowiekowi z jakiegoś powodu nie zasłużył na jego miłość i szacunek.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Faro został przywieziony dnia 21.05.2018 r. z gminy Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.