FARELEK

Niewielki brązowy niewidomy piesek

Farelek to niewielki brązowy niewidomy piesek o bardzo łagodnym usposobieniu.

Piesek, pomimo braku możliwości widzenia doskonale sobie radzi.

Farelek ładnie chodzi na smyczy, uwielbia się przytulać, jest bardzo kontaktowy. Lubi ludzi ponad wszystko i nikogo nie skrzywdzi.

Farelek dogaduje się z innymi psami, jest bardzo łagodny, nie jest szczekliwy. Bardzo prosimy o szansę dla Farelka. To malutki, uroczy, przemiły psiak, który bardzo potrzebuje domu.

Farelek ma około 5-7 lat, jest niewielki, waży około 10 kg.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Farelek został przywieziony dnia 02.08.2018 r. z gminy Małogoszcz.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.