DŻIN

Dżin pojechał do domu

Piękny młody czarny psiak

Przedstawiamy Dżina – niewielkiego, spokojnego, trochę nieśmiałego, ale kochanego psiaka, który wraz z braciszkiem – Badu – trafił pod naszą opiekę.

Dżin jest malutki; waży około 10-11 kg, obecnie ma około 10 miesięcy. Psiak ma czarną okrywę, pięknie lśni ona w promieniach słonka.

Dżin jest nieśmiały i ostrożny w kontakcie, ale można go wziąć na ręce, przytulać, jest łagodnym zwierzakiem. Ma bardzo miękkie, jedwabiste umaszczenie.

Psiak trafił do nas z kulawizną tylnej łapy, jest pod opieką lekarza weterynarii.

Prosimy o dom dla Dżina i jego braciszka – Badu..

Wkrótce więcej informacji.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Dżin został przywieziony dnia 16.10.2019 r. z gminy Radziemice. m. Obrażejowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.