DZIADZIUŚ

Bardzo zaniedbany starszy niewidomy piesek

Dziadziuś to średniej wielkości (około 17 kg), spokojny i grzeczny starszy niewidomy piesek o łagodnym usposobieniu.

Piesio trafił do nas koszmarnie zaniedbany. Ma wyliniałą sierść, wiele łysych miejsc na ciele, m.in. szyję wytartą od łańcucha, wyłysienia na łapach i grzbiecie.

Sierść Dziadziusia jest matowa, sucha, brudna. Piesek na pewno nie miał dobrego życia. Dodatkowo Dziadziuś jest pieskiem niewidomym, nikt go nie leczył.

Dziadziuś jest w wieku około 10 lat choć wygląda na razie na więcej. Pomimo, iż nie widzi dobrze sobie radzi.

Piesek dogaduje się z innymi pieskami, nie wchodzi z nimi w konflikty. Jest cichym, przyjaznym pieskiem, który lubi głaskanie, przytulanie i spacery.

Prosimy o szansę i dom dla Dziadziusia. To bardzo zaniedbany starszy niewidomy piesek, który szczególnie zasługuje na dom.

Piesek ma komplet szczepień.Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po przeprowadzeniu badań zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Dziadziuś został przywieziony dnia 23.08.2018 r. z gminy Rabka Zdrój.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.