DZIADZIUŚ

Bardzo zaniedbany starszy niewidomy piesek

Dziadziuś to średniej wielkości (około 21 kg), spokojny i grzeczny starszy niewidomy piesek o bardzo łagodnym usposobieniu.

Piesio trafił do nas koszmarnie zaniedbany. Ma wyliniałą sierść, wiele łysych miejsc na ciele, m.in. szyję wytartą od łańcucha, wyłysienia na łapach i grzbiecie. Był chudy i ledwie trzymał się na łapkach.

Sierść Dziadziusia jest matowa, sucha, brudna. Piesek na pewno nie miał dobrego życia.

Dodatkowo Dziadziuś jest pieskiem niewidomym, nikt go niestety nie leczył i obecnie nie ma już możliwości przywrócenia mu wzorku. Pomimo, iż nie widzi dobrze sobie radzi na zewnątrz.

Dziadziuś jest w wieku około 12-13 lat. Nadal chętnie wychodzi na spacer choć nie biega już jak małe szczenię, a grzecznie spaceruje przy nodze. Nie ciągnie na smyczy.

Piesek dogaduje się z innymi pieskami, nie wchodzi z nimi w konflikty. Jest cichym, przyjaznym pieskiem, który lubi głaskanie, przytulanie i spokojny kontakt z ludźmi.

To psi staruszek, ale zasługuje na dobry, troskliwy i kochający dom.

Prosimy o szansę i dom dla Dziadziusia. Na pewno okaże jeszcze człowiekowi dużo psiej wierności i miłości..

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień.Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany, ale ze względu na wiek nie będzie już wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Dziadziuś został przywieziony dnia 23.08.2018 r. z gminy Rabka Zdrój.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.