DOREMI

Doremi pojechał do domu

Piękny miły kremowy piesio

Przedstawiamy Doremiego – pięknego kremowego pieska, który przyjechał do naszego schroniska.

Doremi to piesek młody; obecnie ma około 2-3 lat, obecnie waży około 16-17 kg, to jego właściwa masa ciała. Większy nie będzie.

Psiak początkowo bardzo się bał, ale z każdym dniem jest bardziej ufny w stosunku do opiekunów.

Obecnie chętnie przytula się do ludzi, jest kochanym, uroczym zwierzaczkiem.

Doremi długo błąkał się bezdomny, ale to, co złe już za nim. Teraz potrzebuje człowieka, któremu zaufa i któremu odda swoje wspaniałe psie serduszko.

Doruś ma w sobie ogromny potencjał, na pewno będzie cudownym przyjacielem wszystkich domowników.

Psiak nie potrafił, ale robi postępy w chodzeniu na smyczy. Wkrótce z pewnością będzie je uwielbiał nosząc ogon wysoko w górze i radośnie merdając na widok opiekunów i psiaków.

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy i kochający dom dla Doremisia. To piękny, wspaniały psiak, który z pewnością nań zasłużył.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i jest wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Doremi został przywieziony dnia 09.09.2019 r. z gminy Małogoszcz, m. Bocheniec.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.