DENZO – DENZIK

Denzik pojechał do domu

Brązowy piesek szuka domu

Denzo to niewielki, delikatny, wrażliwy psiak. Trafił do nas po śmierci właściciela, był bardzo zaniedbany i wychudzony, przysłowiowa „skóra i kości”.

Początkowo ciężko było mu podać z ręki przysmaki, bo chciał je wziąć razem z dłonią, ale stopniowo nauczył się, że niczego mu już nie zabraknie.

Denzik obecnie waży około 11 kg i po kłębku strachu, który przyjechał do nas i przemykał niezauważony nie ma już prawie śladu.

Być może nie jest jeszcze najbardziej otwartym na świecie zwierzaczkiem, ale do opiekunów jest już bardzo przyjaźnie nastawiony i cieszy się gdy ich widzi.

Denzik ma obecnie około 7-8 lat, jest w dobrej formie, czas złego traktowania już za nim.

Usposobienie:

Denzik był pieskiem trzymanym na łańcuchu, trafił do nas zaniedbany.

Początkowo bał się chodzenia na smyczy, reagował bardzo nerwowo, teraz już wie, że smycz to spacer, przyjemność, a nie kara.

Psiak cieszy się będąc na wybiegu, lubi kontakt z opiekunami, jego mordeczka uśmiecha się gdy widzi „swojego” człowieka.

Denzik nie jest już tak bardzo wystraszony podczas spacerów, ale potrzebuje jeszcze trochę czasu by spacerując czuć się całkiem swobodnie.

Każdy spacer przynosi nowe, pozytywne wrażenia.

Pracujemy jeszcze nad spokojnym chodzeniem na smyczy, ale najtrudniejsze chwile już za nim i coraz lepiej sobie radzi.

Po tym, co Denzika spotkało zasługuje na prawdziwą, troskliwą rodzinę, która okaże mu serce i zapewni spokojny kącik w mieszkaniu… i w sercu.

Bardzo prosimy o dom i opiekę dla Denzika.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Denzik został przywieziony dnia 04.12.2018 r. z miejscowości Zalas, gmina Krzeszowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.