DENZO – DENZIK

Brązowy piesek szuka domu

Denzo to niewielki, bardzo wychudzony, trochę wystraszony piesek.

Psiak trafił do nas po śmierci właściciela, był bardzo zaniedbany i wychudzony, przysłowiowa „skóra i kości”.

Denzo obecnie waży około 10 kg,  Odzyskał właściwą masę ciała. Psiak ma obecnie około 7-8 lat, jest w dobrej formie, czas złego traktowania już za nim.

Piesek na pewno przez dłuższy czas nie był właściwie żywiony. Na początku rzucał się na jedzenie.

Ciężko podać mu było z ręki przysmaki, bo chciał je wziąć razem z dłonią., ale stopniowo uczy się ładnego smakowania karmy i wie już, że jedzenia mu nie zabraknie.

Psiak zrobił już spore postępy. Z psiaka zastraszonego stał się znacznie bardziej otwarty na ludzi. Także na spacerach jest już mniej zestresowany.

Pracujemy jeszcze nad spokojnym chodzeniem na smyczy, ale najtrudniejsze chwile już za nim.

Denzik był pieskiem trzymanym na łańcuchu, Początkowo bał się chodzenia na smyczy, reagował bardzo nerwowo, teraz już wie, że smycz to spacer, przyjemność, nie kara..

Bardzo prosimy o dom i opiekę dla Denzika. Po tym, co go spotkało zasługuje na prawdziwą, troskliwą rodzinę, która okaże mu serce i zapewni spokojny kącik w mieszkaniu i w sercu.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Denzik został przywieziony dnia 04.12.2018 r. z miejscowości Zalas, gmina Krzeszowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.