DALE

Dale pojechał do domu

Piękny pręgowany podpalany psiak

Przedstawiamy Dale, wspaniałego, ślicznego, dość sporego, bardzo przyjaznego psiaka, który trafił do nas z braciszkiem – Czipem.

Czip ma już dom, Dale nadal czeka w schronisku na swoją rodzinę. Jego braciszek dogadał się z kotkami, Czip zapewne pójdzie w ślady brata, bo był tym grzeczniejszym z rodzeństwa.

Dale w tej chwili ma około 1-1,5 roku, waży około 27 kg, jest w dobrej kondycji, zadbany. To jego właściwa masa ciała.

Dale to przepiękny psiak o niesamowitym pręgowaniu i bystrym psim spojrzeniu.. Jest jedyny i wyjątkowy. Gdy spogląda na człowieka w jego oczkach widać cały jego charakter.

Psiak ładnie chodzi na smyczy, będzie dzielnie spacerował przy nodze opiekuna wesoło merdając ogonkiem, ale potrzebuje sporo ruchu – to młodziutki psiak.

Dale jest wpatrzony w człowieka, bardzo łagodny. Obserwuje opiekunów, skupia się na wykonywaniu zadań.

W schronisku, za kratami niezwykle tęskni. Staje oparty i dosłownie przylega do krat, czeka na tego jednego jedynego człowieka.

Dale nie dokucza innym psom, nie dominuje, ale sam nie pozwoli sobie wejść na głowę.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Dale. To piękny, niesamowity młody pies, który czeka na dom.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Chip został przywieziony dnia 29.08.2019 r. z gminy Sędziszów, m. Wojciechowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.