BUBU

Adopcja wirtualna od dnia 06.12.2019 r. przez Golden Tulip Krakow City Center Hotel

Wesoły rudy piesek do adopcji

Poszukujemy domu dla Bubbusia – niewielkiego, biszkoptowego psiaka, który już od blisko 3 lat przebywa pod naszą opieką :(((.

Bubbuś to psiak młody; obecnie ma około 4 lat. Gdy trafił do naszego schroniska był szczenięciem.

Początkowo niesamowicie bał się ludzi, nie podchodził, szczekał z daleka na opiekunów i bał się własnego cienia.

Obecnie trochę oswoił się, ale nadal we stosunku do ludzi jest trochę nieśmiały i woli trzymać się z daleka w stosunku do tych, których nie zna.

Do opiekunów jest śmielszy choć nadal niestety podchodzi z dystansem. To psiak, który potrzebuje domu, spokoju, indywidualnego potraktowania.

Bubuś woli szczeknąć stojąc kilka metrów dalej niż podejść, ale jest łasuchem i wie, że przysmaki podane z ręki smakują najlepiej.

Bubbuś jest nieduży; waży około 10 kg, może nieco mniej. Ma śliczną, gęstą, miękką w dotyku okrywę włosową. Jest czysty i zadbany. Jego sierść jest ruda, płowa.

Głaskany nie ma złych zamiarów. Na początku może być trochę wycofany, ale w rękach mądrego opiekuna na pewno będzie jeszcze szczęśliwym zwierzakiem.,

Bubbuś na pewno świetnie sprawdzi się w roli energicznego kompana pilnującego swego domu, będzie czujny, nic mu nie umknie.

Prawdopodobnie będzie psiakiem dla którego będzie istniał tylko jeden pan, ale przy spokojnej, kochającej rodzinie może być może pokocha i zaufa wszystkim domownikom i bardzo nas wszystkich zaskoczy :).

Bubbuś bez problemu dogada się z innym pieskiem. W schronisku w boksie ma kilku kompanów, nie wchodzi w konflikty, jest łagodny.

Dla Bubusia szukamy domu w którym będzie mógł swobodnie biegać po posesji. Psiak na razie nie najlepiej chodzi na smyczy, ale pracujemy nad tym i psiak zrobił już spore postępy.

Prosimy o szansę i adopcję tego uroczego, wesołego rudego pieska.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na sms-y nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Bubuś został przywieziony dnia 01.06.2016 r. z miejscowości Wola Filipowska, gmina Krzeszowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.