BUBU

Wesoły rudy piesek do adopcji

Poszukujemy domu dla Bubbusia – niewielkiego, biszkoptowego psiaka, który już od dwóch lat przebywa pod naszą opieką.

Bubbuś to psiak młody; obecnie ma około 2-2,5 roku. Gdy trafił do naszego schroniska był szczenięciem. Początkowo niesamowicie bał się ludzi, nie podchodził, szczekał z daleka na opiekunów i bał się własnego cienia.

Obecnie trochę oswoił się, ale nadal we stosunku do ludzi jest trochę nieśmiały i woli trzymać się z daleka w stosunku do tych, których nie zna. Do opiekunów jest śmielszy, zjada z ręki przysmaki, jest bardziej otwarty.

Bubuś woli szczeknąć stojąc kilka metrów dalej niż podejść, ale jest łasuchem i wie, że przysmaki podane z ręki smakują najlepiej. Bubbuś jest nieduży; waży około 10 kg, może nieco mniej. Ma śliczną, gęstą, miękką w dotyku okrywę włosową. Jest czysty i zadbany. Jego sierść jest ruda, płowa.

Bubbuś na pewno świetnie sprawdzi się w roli energicznego kompana pilnującego swego domu, będzie czujny, nic mu nie umknie. Prawdopodobnie będzie psiakiem dla którego będzie istniał tylko jeden pan. Bubbuś dogada się z innym pieskiem. W schronisku ma kilku kompanów, nie wchodzi w konflikty, jest łagodny. Dla Bubusia szukamy domu w którym będzie mógł swobodnie biegać po posesji. Psiak na razie nie najlepiej chodzi na smyczy.

Prosimy o szansę i adopcję tego uroczego, wesołego rudego pieska.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Bubuś został przywieziony dnia 01.06.2016 r. z miejscowości Wola Filipowska, gmina Krzeszowice.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.