BISKŁIT

Biskłit pojechał do domu

Nieduży biszkoptowy szczeniaczek

Przedstawiamy Biskłita – niedużego psiaka w wieku około 5 miesięcy, który z całą swoją psią rodzinką trafił pod naszą opiekę.

Gdy Biskłit trafił do schroniska był kompletnie zdezorientowany, przerażony, chował się przed opiekunami i chciał by nikt go nie dostrzegł.

Kilka tygodni, które spędził w schronisku pozwoliły mu na tyle oswoić się ze schroniskowym trybem funkcjonowania, że na widok opiekunów nie reaguje już „znikaniem”, a pomału staje się coraz bardziej ciekawski i interesuje się tym co się wokół niego dzieje. Już nie „znika”, a pomału zjada z ręki przysmaki i coraz ufniej spogląda na swych dwunożnych przyjaciół.

Przed Biskłitem długa droga do pełnej socjalizacji, ale to młodziuteńki, kochany, bardzo wrażliwy psiak i z całą pewnością, przy odrobinie cierpliwości ze strony ludzi, wyrośnie z niego wspaniały, wesoły i pogodny piesek.

Biskłit to psiak niezwykle sprytny,  a przy tym bystry i ciekawski. Zaprzyjaźnił się z kotkiem, bardo chętnie przebywa blisko kotków. Nie skrzywdzi innego zwierzaka.

Prawdopodobnie, gdy zaprzyjaźni się ze swoją nową rodziną, będzie wiernym i oddanym przyjacielem. Musi pokonać strach, ale to młodziutki piesek i całe życie przed nim.

Biskłit będzie wymagał przyuczenia do spacerów, rozpoczynamy pracę ze smyczą. Z pewnością, w niedługim czasie psiak, będzie pięknie spacerował przy nodze.

Biskłit waży około 9 kg, gdy dorośnie może osiągnąć wagę do 12 kg, raczej nie więcej.

Wagę oceniamy orientacyjnie, nie mamy całkowitej pewności co do wielkości pieska. Znamy tylko jego mamę. Jest nieduża, waży 11 kg.

Bardzo prosimy o troskliwy dom dla Biskłita, Jest psiakiem po przejściach, potrzebuje spokoju i uwagi, ale zasługuje na kochający i ciepły dom.

Profilaktyka:

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony.

Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Edit: piesek został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Biskłit został przywieziony dnia 12.08.2019 r. z miejscowości Sędziszów gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.