KOTEK BASIK

Malutki biało czarny kociak

Przedstawiamy Basika – prześlicznego białego kotka, który trafił pod naszą opiekę wraz z siostrzyczką – Muzyczką. Muzyczka ma już dom, Basik czeka na swoją kochającą rodzinkę.

Basik jest pięknym maluszkiem. Ma kilka czarnych plamek na grzbiecie i na głowie, a poza tym jest calutki biały. Jego okrywa jest mięciutka, jedwabiście delikatna.

Obecnie Basik ma około 4 miesięcy, jest drobnym kotkiem, ale szybko nabiera ciałka i będzie z pewnością dorodnym, pięknym kociakiem. Nie powinien być wielki, osiągnie masę około 4 kg.

Basik i Muzyka trafili do nas bardzo wychudzeni, obecnie oba kotki są zdrowe, odkarmione, w super formie.

Usposobienie:

Basik był odrobinę nieśmiały, ale bardzo się zmienił. Łasi się do nóg opiekuna, jest niezwykle miłym maluchem.

Chętnie bawi się z wszystkimi kotkami, śpi zawsze wtulony w innego kotka. Widać, że towarzystwo drugiego mruczka to coś, co Basikowi jest niezmiernie potrzebne.

Basiczek lubi być głaskany, jest miły choć widać, że w swoim dotychczasowym życiu miał się raczej trzymać z dala od ludzi. Teraz znów zaufał i miejmy nadzieję, że z każdym dniem będzie już tylko lepiej.

Z całą pewnością Basik będzie mruczał siedząc na kolanach opiekuna. Obecnie, podczas głaskania mruczy i wystawia brzuszek do głaskania. Nie gryzie i nie drapie.

Basik jest czystym zwierzakiem, korzysta z kuwety, nie ma z nim żadnych problemów. Ma dobry apetyt, jest grzeczny choć oczywiście bardzo lubi się bawić.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Basika, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający kącik.

Basik szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Zdrowie:

Kotek ma wyjkonane badania FelV i FiV – oba testy są ujemne. Obecnie kotek nie ma żadnych objawów chorobowych.

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotek Basik został przywieziony dnia 09.08.2019 r. z miejscowości Sędziszów, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.