BARRON-BARY

Piękny pręgowany owczarek

Barron (Bary) to piękny, grzeczny, spokojny pies o łagodnym usposobieniu.

Piesek jest w wieku około 4 lat, jest w dobrej kondycji. Piesek waży około 30 kg.

Barronek jest bardzo przyjaźnie nastawiony do świata, jest przyjazny, pogodny, wesoły. Uwielbia się przytulać, jest kochany.

Bawi się zabawkami, jest pogodny, bardzo uroczy. Czasem spogląda na człowieka ze wzrokiem małego szczeniaczka prosząc o przytulenie i wtula głowę do głaskania.

Barron ma dość oryginalne, rzadko spotykane, pręgowane umaszczenie. Ciemny grzbiet, jaśniejsze łapki z brązowymi pręgami.

Prosimy o dom dla Barronka – owczarka o oryginalnym kolorze o cudownym charakterze i wielkim psim serduchu.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i za dwa dni zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Barron został przywieziony dnia 19.11.2018 r. z miejscowości Piołunka, gmina Sędziszów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.