BAJMUŚ

Bajmuś pojechał do domu

Niezwykle smutny piesek

Przedstawiamy Bajmusia – grzecznego, spokojnego, bardzo zrezygnowanego pieska, który trafił pod naszą opiekę.

Bajmuś jest psiakiem dużym; gdy trafił do nas ważył 28 kg, powinien minimum 35 kg, stopniowo odzyskuje wagę.

Trafił do nas chudy, wyniszczony, nieobecny. Ogonek miał schowany pod siebie. Obecnie ogon już znacznie radośniej wita opiekunów.

Bajmuś wygląda na powyżej 10 lat, ale wierzymy, że wróci do właściwej formy i ta smutna mordeczka będzie jeszcze wesoła i radosna.

Życie Bajmusia, przynajmniej w ostatnim czasie, musiało być koszmarem. Psiak poddaje się człowiekowi bez najmniejszego protestu, jest bardzo uległy.

Piesio potrafi chodzić na smyczy, jest posłuszny, grzeczny, niekłopotliwy, Bardzo dzielnie znosi zabiegi pielęgnacyjne.

Jest psem dużym i dostojnym. Wie, co lubi, a czego nie, ale nigdy w stosunku do opiekunów nie wykazuje złości czy zniecierpliwienia.

W chwili przywiezienia Bajmuś miał sporo ran na ciele. Jest pod opieką lekarza weterynarii. Rany się goją, Bajmuś wraca do zdrowia.

Piesio nosi piękną czerwoną zimową kurteczkę. Jest czystym zwierzakiem, załatwia swoje potrzeby podczas spacerów.

Prosimy o ciepły dom dla Bajmusia. To wspaniały, kochany psiak, który po latach cierpienia zasługuje na prawdziwy, troskliwy dom.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Bajmuś został przywieziony dnia 18.11.2019 r. z gminy Oksa, m. Błogoszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.