BĄCZEK

Bączek-Beczka szuka domu

Brązowy wierny pies do adopcji

Przedstawiamy Bączusia – bardzo wesołego i radosnego psiaka, który od roku jest u nas w schronisku i czeka na adopcję. Bączuś to psiak BARDZO fajny, wesoły, wierny i oddany opiekunom,i energiczny. Pięknie chodzi na smyczy, uwielbia ruch, spacery, bieganie. Jest bardzo czujny i bystry.

Opiekunów uwielbia, świetnie współpracuje, do obcych bywa nieufny i potrafi zaszczekać. Doskonale prezentuje swoją antypatię. Gdy kogoś pokocha to na zawsze i będzie swojemu opiekunowi bezwzględnie oddany.

Bączuś jest świetny; jego mordka wspaniale uśmiecha się na widok ludzi, a jego energia udziela się wszystkim wokół. W domu, z rodziną, będzie najszczęśliwszy.

Bączuś nie przepada za innymi psami. Jest o nie trochę zazdrosny, szukamy dla niego miejsca w którym będzie jedynym pieskiem. Mniejsze psy może dominować, suczki akceptuje.

Bączuś to psiak średniej wielkości; waży około 17 kg, ma obecnie około 7-8 lat. Nie jest duży, ale swoją energię rozsieje po całym domu i jego otoczeniu. Bączuś doskonale sprawdzi się w roli stróża, to wierny brązowy pies, który zasłużył na dobry dom i adopcję.

Bardzo prosimy o dom i szansę dla Bączka. To prze-fajny psiak, a już tak długo czeka na swoją rodzinę i dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Baczuś został przywieziony dnia 26.07.2017 r. z miejscowości Nowa Wieś, gmina Dobczyce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.