ZWIDEK

ZWIDEK pojechał do nowego domu

Przedstawiamy Zwidka, dorosłego kocurka, który trafił pod naszą opiekę.

Kocurek został zgłoszony jako powypadkowy i na miejsce wezwano lekarza weterynarii, który stwierdził, że kociak zwyczajnie nie widzi 🙁

Jego źrenice nie reagują na światło. Na chwilę obecną nie wiemy czy jest to spowodowane urazem, chorobą czy ma to podłoże genetyczne. Na szczęście nie ma żadnych złamań ani poważniejszych urazów.

Kotek jest bardzo przestraszony i zdezorientowany, z pewnością nie rozumie co się stało i dlaczego nagle znalazł się w zamknięciu. Pomimo tego Zwidek nie wykazuje agresji, co najwyżej ostrzegawczo fuczy.

Szukamy dobrego, odpowiedzialnego domu dla naszego podopiecznego.

Profilaktyka:

Kotek jest pod opieką lekarza weterynarii. Jest zaczipowany i został wykastrowany.,

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Przed adopcją prosimy o zaopatrzenie się w kontenerek do transportu kotka,  dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

Tomek został przywieziony dnia 24.06.2023 r. z gminy Zabierzów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Adopcje  793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE KOTA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.