ZBIREK

Zbirek pojechał do nowej rodziny!

ZBIREK – przemiły, wielki psiak.

To młody psiak, szacujemy jego wiek na 3 lata, waży ok. 35kg.

Zbirek to duży pies, ale za to bardzo łagodny w stosunku do ludzi. Zawsze cieszy się na widok opiekunów przy czym radośnie podskakuje i uroczo popiskuje. Jest niesamowicie kontaktowy i wprost uwielbia zabawę!

Trafił do nas dość zadbany, nie wydaje się, aby doświadczył w życiu traumy. Zachowuje się jakby jego szczenięce lata nie do końca przeminęły, a mimo tego nie jest przesadnie nachalny.

Zbirek potrafi skraść serce przy pierwszym spotkaniu, trzeba tylko dać mu szansę! Takich łagodnych psiaków jak on można ze świecą szukać. To naprawdę wdzięczny psiak, którego miejsce jest na kanapie u boku kochających właścicieli, a nie w schroniskowym kojcu.

Szukamy dobrego domku dla naszego cudownego Zbirka!

Profilaktyka:

Po przybyciu do naszego schroniska wszystkie pieski otrzymują komplet szczepień, zostają odrobaczone i zabezpieczone przeciwko pasożytom zewnętrznym. Każdy zwierzak zostaje zaczipowany.

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Na SMS-y nie odpowiadamy. Tel. 793-993-779

www.schroniskopsiepole.pl

Piesek został przywieziony 10.02.2022 z miejscowości Dziewięcioły, gmina Miechów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.