ŻART

Żart pojechał do domu

Piękny szorstkowłosy charcio

Przedstawiamy Żarcika – super fajnego psiaka w typie charta szorstkowłosego, który trafil pod naszą opiekę.

Żart ma obecnie około 10 miesięcy, waży 23-24 kg, jeszcze nabiera kształtów ;).

Żart to psiak niesamowicie kochany do człowieka. Jak każdy chart może gonić koty i nie jest do końca powiedziane jak dogada się z psami, ale konsekwencja i cierpliwość to klucz do sukcesu w dobrej współpracy z naszym zwierzakiem.

Żart to psiak młodziutki, ogromny potencjał szkoleniowy przed nim. Mamy nadzieję, że znajdzie rodzinę, która podaruje mu prawdziwy i troskliwy dom.

Bardzo prosimy o szansę i dobrą, aktywną rodzinę dla Żarcika.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Żart został przywieziony dnia 12.07.2021 r. z miejscowości Piotrkowice, gmina Wodzisław.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.