ZADYMEK

ZADYMEK pojechał do nowego domu

Niewielki, długowłosy piesek w wieku ok. 4-5 lat. Waży niecałe 10 kg.

Zadymek ma charakter odpowiadający jego imieniu. Nietuzinkowy i wyjątkowy, mówiąc wprost, pies dla konesera.
Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami. Nie przepada za kotami. Ludzi ma raczej „pod ogonem”. Jeśli człowiek nic od niego nie chce, wtedy jest w porządku. Jeśli człowiek ma jedzenie – Zadymek podejdzie i pomerda ogonkiem. Jednak kiedy już spałaszuje przysmaki, szybko pokazuje piękny uśmiech, który ma prosty przekaz – odejdź.

Podejrzewamy, że jego przeszłość nie była kolorowa i potrzeba czasu na to, aby Zadymek przekonał się, że człowiek może być fajny.

Szukamy dla niego domu z ogrodem, gdzie będzie mógł mieć czas na przyzwyczajenie się do nowych warunków. Mile widziany dom z innym psem/psami, które Zadymek będzie mógł obserwować w relacjach z człowiekiem i uczyć się od nich, że człowiek niekoniecznie oznacza zło, czy zagrożenie.

Profilaktyka:

Po przybyciu do naszego schroniska wszystkie pieski otrzymują komplet szczepień, zostają odrobaczone i zabezpieczone przeciwko pasożytom zewnętrznym. Każdy zwierzak zostaje zaczipowany.

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Na SMS-y nie odpowiadamy. Tel. 793-993-779

Schronisko Psie Pole

Pies przywieziony 22.04.2022 z miejscowości Mieronice, gmina Małogoszcz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.