ZACZESKA

Zaczeska pojechała do nowego domu

To niewielka, około 5cio kilogramowy psinka.

Jest młodziutka, ma około 1,5 roku.

Zaczeska trafiła do naszego schroniska wraz z kolegą- Paczesem. Oba pieski przez dłuższy czas błąkały się i były przeganiane.

Na chwilę obecną Zaczeska jest mocno przestraszona sytuacją w której się znalazła.

Sunia nie jest nauczony chodzenia na smyczy. Prawdopodobnie od człowieka nie zaznał niczego dobrego. Na próbę dotyku reaguje nerwowo, próbuje się bronić.

Dogaduje się natomiast z innymi pieskami.

 

Profilaktyka:

Suczka otrzymała komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po zakończeniu kwarantanny zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Zaczeska została przywieziona dnia 27.08.2022  r. z gminy Skalbmierz.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Adopcje- 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.