WENTYLACJA

Wentylacja odeszła za Tęczowy Most

Przedstawiamy Wentylacje, obecnie najmłodszą z naszych podopiecznych.

To malutkie tricolorowe kociątko, które trafiło do naszego schroniska z bratem Hiper’em ale bez mamy. Nie wiemy czy została wyrzucona czy jej mamie przydarzyło się coś złego. Wiemy jedynie, że została znaleziona brudna, głodna i zapchlona.

Obecnie Wentylacja ma niecałe 5 tygodni, karmiona jest specjalnym mlekiem przeznaczonym do odchowu kociąt, potrzebuje również pomocy przy wypróżnianiu.

Mimo kiepskiego startu w życiu, Wentylacja ma dużą wolę walki. Przy każdym karmieniu ciumka smoczek głośno mrucząc i mocno trzyma butelkę łapkami.

Szukamy troskliwego opiekuna, najlepiej osoby doświadczonej w opiece nad kocimi maluszkami.

Profilaktyka:

Kotka otrzyma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji.

Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana, jest to bezwzględny warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa!!!

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.pl

 

Wentylacja została przywieziona dnia 13.10.2022 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy:  793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE KOTKA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.