WELUR

Welurek pojechał do domu

Malutki miły spokojny psiak

Przedstawiamy Welurka – spokojnego, kochanego psiaka, który trafił pod naszą opiekę po śmierci właściciela.

Psiak jest malutki; waży 7-8 kg, nie jest stary, ma około 7 lat.

Welurek trafił do nas trochę zaniedbany, jego okrywa włosowa zdecydowanie wymagała pomocy. Obecnie wygląda znacznie lepiej.

Początkowo Welurek był troszkę nieśmiały, ale to przyjazny, uroczy zwierzak, którego można bez problemu wziąć na ręce i przytulić.

Welurek na pewno dogada się z innymi psami. Jego przyjacielem niedoli był Polarek, który ma już swój dom. Welurek nadal szuka swego człowieka.

Bardzo prosimy o dom dla Welurka – malucha o ogromnym psim sercu otwartym na człowieka.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy, leczymy jedynie skórę. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Welurek został przywieziony dnia 20.11.2020 . z miejscowości Węgleszyn, gmina Oksa.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.