WALENTYN

WALENTYN pojechał do nowego domu

Kochany, delikatny roczny Walentyn (w domku tymczasowy pieszczotliwie nazywany Pepe) – WCIĄŻ SZUKA DOMU!

Walentyn ma około roku, jest kotkiem delikatnym i spokojnym, potrzebuje chwili aby zaufać jednakże gdy zapozna się z człowiekiem ochoczo bawi się każdym rodzajem zabawek i towarzyszy w domowych czynnościach 🙂

Walentyn chętnie bawi się z innymi kotkami – ich obecność sprawia że znacznie nabiera pewności siebie, dlatego szczerze polecamy go do domku gdzie jest już inny kotek lub w parze.

Nie jest typem kotka nakolankowca, raczej preferuje głaskanie przy zabawie i niepewnie czuje się na ludzkich rękach. Jest jednak wesołym kotkiem który zdecydowanie zasługuje na domek 🙂

W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod nr telefonu ☎️ 692-883-386 lub 793-993-779 ☎️

 

Profilaktyka:

Kotek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Została odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i przed adopcją zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Przed adopcją prosimy o zaopatrzenie się w kontenerek do transportu kotka,  dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

Walentyn został przywieziony dnia 08.10.2022 r. z gminy Chrzanów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Adopcje  793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE KOTA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.