WAFFELKA

Wafelka pojechała do nowego domu

Młodziutka suczka w wieku ok. 2 lata, o wadze ok. 10 kg.

Na chwilę obecną Wafelka jest zdezorientowana i przestraszona. Z relacji osoby, która szukała pomocy dla Wafelki, wiemy, że przez dłuższy czas przychodziła na posesję, gdzie ją dokarmiano. Była bardzo ostrożna i unikała ludzi. Podejrzewamy, że błąkała się przez dłuższy czas. Nie wiemy czy jej strach przed ludźmi wynika z faktu, że przez dłuższy czas żyła “pod chmurką” i być może była przeganiana czy po prostu była psem podwórkowym, który nigdy nie miał szansy nawiązać relacji z człowiekiem.

Nie jest agresywna, jednak widać, że dotyk nie sprawia jej żadnej przyjemności, wręcz przeciwnie, wzbudza strach. Mamy nadzieję, że suczka szybko przekona się, że nic jej z naszej strony nie grozi i poczuje się bezpiecznie.

 

 

Profilaktyka:

Sunia otrzymała komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i przed adopcją zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

 

Wafelka została przywieziona dnia 08.12.2022 r. z gminy Michałów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Adopcje – 793993779

 

 

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE PSA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.