VERDI

VERDI ma dom

Piesek od długiego czasu błąkał się bez opieki. Zaufał ludziom na tyle, by podejść pod domy, został zabezpieczony przez pracowników schroniska i trafił do nas.

Verdi jest mały; waży około 10 kg, obecnie ma około 2 lat.

Jest młodym pieskiem, do tego wystraszonym i raczej wycofującym się w kontakcie z ludźmi, ale mamy nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto da mu spokojny i cierpliwy dom.

Verdi potrzebuje czasu na spokojną adaptację, ale wierzymy, że w nowym domu zaufa człowiekowi i jego ogonek jeszcze zamerda w geście radości.

Bardzo prosimy o szansę dla naszego podopiecznego

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i przed adopcją został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

 

Verdi  został przywieziony dnia 06.07.2023 r. z gminy Skalbmierz.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Adopcje – 793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE PSA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.