VERA

Vera pojechała do nowego domu

Vera jest podopiecnzą Fundacji Psie Pole.

Trafiła do nas w wyniku interwencji z dużej pseudo hodowli. Całe życie w małym kojcu, w skandalicznych warunkach. Traktowany była, jako środek do zarobienia pieniędzy. Miała rodzić szczeniaki, małym kosztem, z dużym zyskiem.

Jej stan w momencie odbioru był opłakany. Niedowaga ponad 8 kg, pasożyty wewnętrzne i zewnętrzne, zmiany skórne.

Pomimo tego co przeszła, nie ma w niej cienia agresji. Trafiła do nas wraz z samcem, z która przebywała w “kojcu”. Psy są ze sobą zżyte, szukają w sobie nawzajem wsparcia.

Vera jest oszołomiona zmianą miejsca, nie chodzi na smyczy, musi być noszona.

Czeka nas dłuższy proces socjalizacji, przywracania psa do normalności.

Na chwilę obecną szukamy wyłącznie domu z ogrodem, gdyż Vera nie odnajdzie się na osiedlu w dużym mieście. Szukamy ludzi świadomych, że pies wymaga socjalizacji, nauki życia w ludzkim świecie. Do tej pory jedyne co widziała to malutki kojec i nic więcej.

Musi poznać  świat, a ten na razie trochę go przeraża.

Liczymy na to, że znajdzie się jakaś dobra dusza, która zabierze ją do siebie i pokaże, jak może wyglądać psie życie, w domu, gdzie pies jest członkiem rodziny, a nie rzeczą.

Vera  waży 22 kg, jego wiek 9 lat.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779 lub 512318313. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Vera trafiła do nas w wyniku interwencji.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.