UNO

Uno

Psiak średniej wielkości (waga ok. 14 kg) w wieku ok. 7 lat.

Uno jest psem doświadczonym przez życie. Jego zachowanie wskazuje na to, że nie miał łatwo. Są sytuacje, które wywołują u niego duży stres i chęć ucieczki.

Kiedy przekona się, że nic mu ze strony człowieka nie grozi, pokazuje swoje drugie oblicze. Przestaje uciekać przed człowiekiem, daje się głaskać i widać, że bardzo by chciał, ale jednak w pewnych momentach lęk jest silniejszy od niego.

Radzi sobie z chodzeniem na smyczy, jednak widać, że raczej nie był domowym pupilkiem.

Uno potrzebuje spokoju, bezpiecznej przystani u osób, które dadzą mu czas na aklimatyzację.

Mamy nadzieję, że ten przestraszony psiak dostanie szansę od życia i od człowieka i trafi do rodziny, która szczerze go pokocha.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i  wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Uno został przywieziony dnia 19.05.2022 r. z gminy Oksa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.