UMA – KIKI

Piękna czarna koteczka do adopcji

Przedstawiamy Umę, zwaną obecnie Kiki – prześliczną, odrobinkę puchatą czarną kotkę, która pilnie szuka nowego domu.

Kiki była u nas w schronisku. Pojechała do domu, ale niestety nie została zaakceptowana przez kota rezydenta.

Pomimo kilkumiesięcznych prób pogodzenia ze sobą kotów, znacznie większy od niej kot rezydent mocno ogranicza jej możliwość poruszania się po domu i jest w stosunku do niej bardzo nachalny.

Kiki to koteczka bardzo delikatna i potrzebuje spokojniejszego domu niż ten, który ma.

Jej opiekunowie dbają oczywiście o to, by Kiki nic się nie działo, ale ciężko im, w niewielkim mieszkaniu, pogodzić natarczywego kota z puchatą kuleczką.

Kiki jest grzeczna, miła i przyjazna. Lubi być głaskana, nauczyła się bawić wieloma zabawkami. Koteczka jest czysta, ma dobry apetyt, korzysta z kuwety.

W domu Kiki nie powinna sprawiać żadnych problemów.

Bardzo prosimy o dom dla Kiki. Kicia przebywa obecnie w Krakowie.

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Jest na bieżąco odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.