TYTANEK

Tytanek odszedł za Tęczowy Most

Przedstawiamy Tytanka – uroczego, sporej wielkości psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Tytanek jest pieskiem starszym; ma około 10 lat, waży blisko 40 kg, jest być może ciut zbyt okrąglutki ;).

Usposobienie:

Psiak jest bardzo otwarcie nastawiony do opiekunów, choć gdy do nas trafił miał za sobą sporo niemiłych doznań.

W tej chwili jest super miły i nie sprawia problemów. Do opiekunów jest otwarty, chętnie spaceruje, bawi się i przytula.

Tytanek jest przykładem pieska, który tak bardzo kocha ludzi, że cieszy się z każdej formy uwagi skierowanej ze strony opiekuna.

Nasz psiak tak bardzo chciałby mieć dom, że nawet słowa wypowiadane do niego zza krat wywołują radość na jego psim pysiu.

Tytanek ma zadbaną, lśniącą okrywę, jest w dobrej kondycji ogólnej.

Psiak niedowidzi, ale sprawnie porusza się podczas spacerów i pięknie bawi się swoimi pluszakami, piłeczkami i innymi zabawkami.

Piesek potrafi chodzić na smyczy, zwraca uwagę na komendy wydawane przez opiekunów, jest posłusznym zwierzaczkiem. Nie powinien być w nowym domu kłopotliwy, a jego piękny psi uśmiech na pewno sprawi jeszcze wiele radości.

Bardzo prosimy o dobry dom dla tego super miłego, przyjaznego zwierzaka <3

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy choć jego wzrok jest słaby. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Tytanek został przywieziony dnia 24.08.2020 r. z gminy Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.