TEZAURUS

Tezaurus pojechał do domu

Czarny kotek z załamanym uszkiem

Przedstawiamy Tezaurusa – dość oryginalnego kotka, który trafił pod naszą opiekę.

Tezaurus trafił do nas jako kotek bezdomny=wolnożyjący, dokarmiany od kiedy się pojawił

Okazało się jednak, że nie był bezdomny, miał (lepszą czy gorszą) opiekę od czasu gdy był malutki, a stał się “niewygodny” dla właścicielki, która zapragnęła podróżować i “która musiałby nadal kotka dokarmiać”…

Obecnie ma około 9-12 miesięcy, jest średniej wielkości, waży około 3,5 kg. Jest w dobrej formie, ale ma zdeformowane uszko.

Prawdopodobnie kotek walczył z innym zwierzęciem, doznał urazu, ale nikt właściwie się uchem nie zajął i obecnie ucho ma taką nietypową budowę.

Tezaurus jest u nas i teraz my szukamy dla niego dobrego, ODPOWIEDZIALNEGO domu.

Pomimo tego, co słyszeliśmy kotek jest miły i przyjazny. Może niespecjalnie przepada za zabiegami weterynaryjnymi, ale poza tym jest całkiem fajny 😉

Chętnie wtula się w człowieka, gdy jest spokojnie mruczy trzymany na rękach.

Tezaurus jest czystym zwierzakiem, korzysta z kuwety, ma dobry apetyt, nie sprawia u nas problemów.

Bardzo prosimy o dobry dom dla tego uroczego, wyjątkowego przystojniaka..

Kotek szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotek otrzymał komplet szczepień stosownych do wieku i kondycji. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kotkowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotek Tezeusz został przywieziony dnia 02.02.2021 r. z miejscowości Gaj, gmina Mogilany.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.