Szymcio

Szymcio pojechał do nowego domu

Niewielki piesek o miłym charakterze i wielkim serduszku – to nasz Szymcio. Jest dość młodym psiakiem w wieku ok. 5 lat, waży ok. 6,5 kg. Szymcio jest pro ludzkim i kontaktowym psem. Lubi być głaskany, lubi przebywać w towarzystwie człowieka. Nie znamy jego przeszłości, jednak jego zachowanie wskazuje na to, że miał kiedyś dom, w którym ktoś o niego dbał i interesował się nim. Szymcio umie chodzić na smyczy. Dogaduje się z innymi psami. Ma raczej spokojne usposobienie. Może zamieszkać zarówno w domu z ogrodem jak i w mieszkaniu w bloku. Bardzo prosimy o dobry dom dla Szymcia. To bardzo poczciwy psiak, który marzy o własnym domu, ale niestety na razie ogląda świat zza schroniskowych krat.

 

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Szymcio został przywieziony dnia 18.05.2022  r. z gminy Ostrów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.