SZANEL

Szanel pojechała do nowego domu

Młodziutka suczka, właściwie jeszcze podrostek w wieku ok. 10-12 miesięcy.  Jest niewielkim psiakiem o wadze ok. 10 kg. Nie urośnie już wiele. Jej wygląd i usposobienie pozwalają podejrzewać, że być może wśród jej przodków był cocer spaniel.

Szanelka jest wesolutka, łagodna, jeszcze troszkę zwariowana, jak na młodego psiaka przystało. Nie spotkała jej raczej żadna trauma w życiu. Jest bardzo przyjacielska w stosunku do człowieka. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Nie znamy jej przeszłości, jak do tej pory nikt jej nie szukał.

Suczka ma w sobie spore pokłady energii. Na pewno będzie chętnie towarzyszyć w długich spacerach. Jest bardzo pro – ludzka, musi żyć blisko człowieka.

Profilaktyka:

Po przybyciu do naszego schroniska wszystkie pieski otrzymują komplet szczepień, zostają odrobaczone i zabezpieczone przeciwko pasożytom zewnętrznym. Każdy zwierzak zostaje zaczipowany.

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Na SMS-y nie odpowiadamy. Tel. 793-993-779

Schronisko Psie Pole

Sunia została przywieziona 22.04.2022 z gminy Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.