SŁOMKA

Słomka

Przedstawiamy Słomkę – spokojną, starszą sunię w typie charta, która trafiła pod naszą opiekę.

Sunia błąkała się przez pewien czas wraz ze Myszą i Krasą.

Sunia ładnie chodzi na smyczy.

Suczka dogaduje się z psiakami z którymi do nas trafiła jednak w stosunku do innych psiaków jest bardzo ostrożna w kontakcie.

Słomka jest kochaniutka i cudowna, ale należy pamiętać, że to chart – psiak niesamowicie inteligentny, precyzyjny w swoim zachowaniu, myśliwski.

To prawdziwa charcia dama, która zasługuje na dobry dom.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest w trakcie diagnostyki. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na SMS-y nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

 

Słomka została przywieziona dnia 14.04.2023 r. z gminy Wodzisław, z miejscowości Lubcza.

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE PSA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.