SŁODKI

Słodki pojechał do nowego domu

Przedstawiamy Słodkiego, obecnie najmłodszego z naszych podopiecznych 🙂

To malutkie czarne kociątko które trafiło do naszego schroniska bez mamy. Nie wiemy czy został wyrzucony czy jego mamie przydarzyło się coś złego. Wiemy jedynie, że został znaleziony brudny, głodny i zapchlony.

Obecnie maluszek ma niecałe 3 tygodnie, karmiony jest specjalnym mlekiem przeznaczonym do odchowu kociąt, potrzebuje również pomocy przy wypróżnianiu.

Mimo kiepskiego startu w życiu, Słodki ma dużą wolę walki. Przy każdym karmieniu ciumka smoczek głośno mrucząc i mocno trzyma butelkę łapkami 🙂

Szukamy troskliwego opiekuna, najlepiej osoby doświadczonej w opiece nad kocimi maluszkami.

Profilaktyka:

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotek został przywieziony dnia 11.08.2022 r. z gminy Miechów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy:  793993779

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.