SKAŁKA

Piękna mała czarna suczka

Przedstawiamy Skałeczkę – niewielką, spokojną, bardzo nieśmiałą sunię, która trafiła pod naszą opiekę wraz z pieskiem Kamyczkiem.

Skałeczka ma około 2-4 lat, waży około 11 kg, to jej właściwa masa ciała. Psinka jest niewielka, ma jamnikowatą budowę ciała, to taki psi serdelek ;).

Pieski błąkały się po wsi, nikt ich nie szukał.

Usposobienie:

Na razie Skałka jest bardzo wycofana, ale nieagresywna. Potrzebuje sporo czasu na adaptację, ale wierzymy, że będzie jeszcze kiedyś szczęśliwą sunią.

Nasza podopieczna to psinka wrażliwa. Zdecydowanie potrzebuje spokojnego domu, gdzie ktoś poświęci jej czas i pozwoli się zaadoptować.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Skałki.

Profilaktyka:

Suczka otrzymała komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Zostanie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Skałka została przywieziona dnia 7.08.2020 r. z gminy Kamionka Wielka, m. Mszalnica.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.